Meble kuchenne

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym każdy z nas codziennie spędza wiele czasu. To tutaj przygotowujemy potrawy dla bliskich i znajomych, tutaj spożywamy je z bliskim, to również w kuchni często oddajemy się chwilom relaksu przy kawie, gazecie czy książce. Wyposażenie kuchni powinno jednak nie tylko powodować u nas poczucie komfortu, ale również być dostosowane do wszystkich czynności, jakie wykonujemy w tym pomieszczeniu.

Nasza firma wykonuje różnego rodzaju zabudowy i meble kuchenne – zarówno tradycyjne, jak również bardziej nowoczesne. Oferujemy między innymi warianty wykonane z płyt MDF fornirowanych, foliowanych, melaminowanych oraz lakierowanych matowo lub na wysoki połysk. Tak szeroka oferta sprawia, że meble odpowiednie dla siebie znajdą u nas zarówno osoby ceniące sobie nowoczesne rozwiązania o minimalistycznej stylistyce, jak również amatorzy kuchni urządzonych w prostym, tradycyjnym stylu.

Dużą wagę przywiązujemy nie tylko do strony estetycznej mebli, ale również do tego, by dostarczone przez nas blaty i zabudowy były odporne na warunki panujące w kuchni. Dbamy o to, by z blatów i frontów łatwo można było usunąć ewentualne zabrudzenia po jedzeniu oraz by były one odporne na wilgotność oraz wahania temperatur.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że układ i kształt pomieszczeń w domach i mieszkaniach naszych klientów może być bardzo różny. Dlatego nie tylko oferujemy fronty gotowe, ale również wykonujemy meble na indywidualne zamówienie.
 
Oferujemy fronty kuchenne:
  • lakierowane,
  • fornilowane,
  • z płyty meblowej.
  • Gotowe lub na indywidualne zamówienie.

Meble kuchenne

kuchnia

Meble kuchenne dostosowane do
indywidualnych potrzeb klienta, 
wykonane zachowując kompozycję
całego wnętrza.
 

Szafy i garderoby

szafa

Szafy wykonywane pod indywidualne
potrzeby i wymaganie klienta. 
 

Meble biurowe

biuro

Meble wykonywane na wymiar, dostosowane
do nietypowych pomieszczeń. 
 
 
Techmak Meble     ☎ 604 128 710     ✉ biuro@techmakmeble.pl
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 35, 25-648 Kielce, woj. świętokrzyskie
Oddział w Warszawie: ul. Strumykowa 4/10, 03-138 Warszawa, woj. mazowieckie
NIP: 6551139033, REGON: 290804452
Copyright (c) Techmak 2018. Kielce
Designed by themescreative.com

blum