Meble biurowe

Kompleksowo pomożemy Ci stworzyć przestrzeń biurową odpowiadającą wszelkim Twoim potrzebom i wymaganiom. Od ponad dwudziestu lat oferujemy przedsiębiorcom najwyższej jakości zabudowy i meble biurowe o niestandardowych wymiarach.

Idealny gabinet powinien być urządzony w sposób elegancki i funkcjonalny. Wykonywane przez nas zabudowy charakteryzują się uniwersalnym, prostym designem, dzięki wykorzystaniu nietypowych rozwiązań oraz oryginalnych barw i kształtów konsekwentnie udaje nam się jednak unikać banału. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasze biurka, regały, szafy, dostawki czy stoły nie tylko umożliwiały zachowanie porządku w biurze i pomagały skupić się na pracy, ale także by były reprezentatywne i umożliwiały przyjęcie w komfortowych warunkach gości lub potencjalnych kontrahentów.

Naszym klientom możemy zaoferować wykonanie praktycznie wszystkich mebli, jakie niezbędne są do pracy w biurze oraz organizacji branżowych spotkań. Oferujemy między innymi biurka, stoły konferencyjne i stoliki kawowe, szafy aktowe, regały, blaty i dostawki czy pulpity. Poza wyposażeniem biur i gabinetów dostarczamy również meble i siedziska do pomieszczeń takich jak sale konferencyjne, szkoleniowe, call center, sale sądowe, pokoje hotelowe, recepcje, poczekalnie oraz biurowe aneksy kuchenne.

Świadczymy także szereg usług dodatkowych. Naszym klientom możemy zaoferować między innymi malowanie i gładzie, montaż drzwi, kompleksowe wykonanie instalacji hydraulicznych oraz wykończenia mieszkań i domów.

Usługi dodatkowe:
  • nowoczesne wykończenia wnętrz,
  • malowanie, gładzie,
  • montaż drzwi,
  • kompleksowe wykonywanie instalacji hydraulicznych,
  • kompleksowe wykończenia mieszkań i domów.
Techmak Meble     ☎ 604 128 710     ✉ biuro@techmakmeble.pl
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 35, 25-648 Kielce, woj. świętokrzyskie
Oddział w Warszawie: ul. Strumykowa 4/10, 03-138 Warszawa, woj. mazowieckie
NIP: 6551139033, REGON: 290804452
Copyright (c) Techmak 2018. Kielce
Designed by themescreative.com

blum