Szafy przesuwne i wnękowe

Bardzo przydatne podczas projektowania oraz urządzania sypialni, przedpokoju, pokoju dziecięcego, czy garderoby, są proponowane przez nas szafy przesuwne wnękowe. Projektując meble na wymiar, skupiamy się nie tylko na codziennej odzieży, ale i tej, którą rzadziej wyciągamy z szuflad i ściągamy z wieszaków. Chyba każdy właściciel domu, czy mieszkania marzy o pakownej garderobie, która pomieści nie tylko ubrania na co dzień, ale i te noszone rzadziej lub sezonowo. Jednak jednym z najczęściej popełnianych błędów przez właścicieli nieruchomości jest nieumiejętne rozplanowanie wolnej przestrzeni. Z doświadczenia wiemy, że największy kłopot sprawia przechowywanie odzieży sezonowej – takiej jak np. kurtki zimowe, czapki i szaliki oraz rzadziej noszonych ubrań, np. spodni narciarskich, odzieży kąpielowej, czy sukienek oraz garniturów na specjalne okazje.

Estetyka i funkcjonalność

Oferowane przez nas szafy przesuwne wnękowe są nie tylko bardzo pakowne, ale i funkcjonalne. Proponujemy modele z zamontowanym lustrem na drzwiach. Są one bardzo przydatne w mniejszych pomieszczeniach – lustra optycznie powiększają wnętrza. Co więcej, są one bardzo użyteczne podczas codziennego szykowania się do pracy, czy szkoły. Zamontowanie szafy przesuwnej na wymiar we wnęce zapewni maksymalne wykorzystane miejsca w niewielkim pomieszczeniu. Przesuwny system otwierania i zamykania w szafach sprawdzi się w pokojach, w których nie ma wystarczająco dużo wolnej powierzchni do zamontowania drzwi skrzydłowych.

Oferta

Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją mebli:

  • z drzwiami przesuwnymi,
  • z płyty meblowej,
  • z płyty fornilowanej,
  • ze szkła Lakobel,
  • ze szkła Lakomat.

Dlaczego my?

Lata doświadczenia sprawiły, że znamy potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów, a dodatkowo nieustannie poszukujemy coraz to nowszych i bardziej kompaktowych rozwiązań gwarantujących optymalną przestrzeń do przechowywania. Każda szafa przesuwna do zabudowy wnęk jest projektowana oraz produkowana przez nas – oznacza to, że jej wymiar, sposoby wykończenia oraz kolory wybieracie Państwo. Dzięki temu otrzymują Państwo mebel, który idealnie dopasuje się zarówno do Waszych oczekiwań, jak i estetyki danego wnętrza.

Techmak Meble     ☎ 604 128 710     ✉ biuro@techmakmeble.pl
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 35, 25-648 Kielce, woj. świętokrzyskie
Oddział w Warszawie: ul. Strumykowa 4/10, 03-138 Warszawa, woj. mazowieckie
NIP: 6551139033, REGON: 290804452
Copyright (c) Techmak 2018. Kielce
Designed by themescreative.com

blum